Refinansavimas

Nusiųsk draugui Spausdinti
 
 

Refinansavimas –  paprastai tariant, yra  toks procesas, kurio metu paskola yra perkeliama iš vieno banko į kitą.  Refinansavimas gali būti vykdomas įvairiais tikslais - norint pagerinti paskolos sąlygas, siekiant padidinti turimą paskolos sumą ar tiesiog dėl kitų priežasčių norint pakeisti banką.   

 

Be abejo, dažniausia refinansavimo priežastis vis tik yra mažesnės palūkanų normos paieška, siekiant sumažinti bankui mokamas įmokas

 

Tarkime, Jūs turite pasiėmę būsto paskolą banke „X“ su 6%  metine palūkanų norma,  ir tai Jūsų netenkina (norėtumėte mokėti mažiau). Jūs kreipiatės į mus - mes Jums randame optimaliai  Jūsų poreikius tenkinančius bankų pasiūlymus. Tarkime, bankas „Z“ Jums siūlo  0,3 %  mažesnę palūkanų normą ir jis gali perpirkti Jūsų paskolą iš banko „X“.

 

Tačiau, prieš perkeldami savo paskolą į banką „Z“, turite  atkreipti dėmesį į  keletą aspektų: privalote atsižvelgti į ankstesnės sutarties sąlygas (išsiaiškinti, koks „išėjimo“ mokestis yra taikomas?),  įvertinti , kiek sumažėja įmokos dydis ir kokios papildomos išlaidos turės būti padengtos (kadastro mokestis, hipotekos lakšto pakeitimo ir notaro mokesčiai), kad refinansavimas būtų tikslingas. Paskolų brokeris gali Jums padėti įvertinti šiuos dalykus ir tinkamai apsispręsti.

 

Refinansavimas kartu galėtų padėti pasididinti paskolą. Jei ėmėte paskolą prieš kelerius metus, tai greičiausiai Jūsų palūkanų norma yra didesnė nei dabar bankų siūlomos, o buto rinkos vertė taip pat veikiausiai padidėjusi dėl pastaruoju metu rinkoje vyravusios nekilnojamojo turto kainų augimo tendencijos. Taigi refinansuodami galite bandyti nušauti du zuikius vienu metu – gauti patrauklesnį banko pasiūlymą nei ankstesnis ir gauti papildomą sumą pinigų, jei Jums jie reikalingi kitiems sumanymams įgyvendinti.

 

Taigi, jei turite būsto paskolą, nepatingėkite, susiraskite ir atsiverskite savo paskolos sutartį – galbūt refinansuodami galėtumėte turėti geresnį sprendimą ir, be abejo, daugiau sutaupytų pinigų.

Kita refinansavimo pusė

Pastaruoju metu, JG Group paskolų brokeriai pastebi, kad daugėja žmonių, kurie kreipiasi dėl refinansavimo. skaityti toliau

Daugėja refinansavimo atvejų

Paskolų brokerių bendrovė „JG Group“ pastebi didėjantį susidomėjimą paskolų refinansavimu skaityti toliau

Praktika

skaityti toliau

Prenumeruokite Paskolų brokerių naujienlaiškį

You need to upgrade your Flash Player or turn on JavaScript