JG group paskolų brokeriai
Kontaktai  rašykite mums    tinklapio žemėlapis  
Uždaryti
 
 
 
 
 
Ar tikrai Jūs turite laiko aplankyti visus bankus?

Sužinokite kodėl Jums naudinga kreiptis į mus


Ar tikrai Jūs turite laiko aplankyti visus bankus?
Ieškant priimtinų paskolos gavimo sąlygų, Jums teks apsilankyti ne vieno banko skyriuje, pildyti begales dokumentų, tartis su tų bankų darbuotojais. Visa tai užims daug laiko. Tuo tarpu atvykę pas mus Jūs iš karto išspręsite visus paskolos gavimo klausimus. Mes dirbame su daugeliu Lietuvoje veikiančių bankų, tad greitai parinksime geriausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį paskolos pasiūlymą.

Ar Jūs galite palyginti paskolos sutarties sąlygas?
Imant paskolą, mažiau patyrusiam bankiniuose reikaluose klientui sunku suprasti daugelį paskolos sutarties sąlygų ir juolab palyginti jas su konkurentų siūlomomis kredito sutarties sąlygomis. Mes tai kvalifikuotai padarysime už Jus. Žinokite, jog atrodytų nereikšmingos paskolos sutarties detalės vėliau gali tapti labai svarbiomis.

Ar Jūs turite su kuo pasitarti?
Galvojate imti paskolą, bet neturite su kuo pasitarti. Ar jau žinote atsakymus į klausimus: Koks gali būti kredito/užstato santykis? Kokią didžiausią sumą galite pasiskolinti? Kiek laiko Jums galima atidėti kredito grąžinimo terminą? Kokios gali būti palūkanų rūšys?. Kokiomis sąlygomis Jūs galėsite grąžinti paskolą, ar dalį jos ankščiau laiko? Kokia metodika galima mokėti paskolą? Žinokite, kad profesionalus paskolų brokeris pasiruošęs Jums patarti visais aukščiau minėtais klausimais.

Ar Jūs žinote, kas yra pigi paskola?
Ar manote, kad paskolos palūkanos yra svarbiausias dalykas renkantis paskolą? Pigi paskola – tai ne tik mažos palūkanos,bet sutarties sąlygų, mokesčių, papildomų sąlygų visuma labai reikšminga visam paskolos grąžinimo laikotarpiui.

Ar Jūs sugebėsite patys išsirinkti geriausią pasiūlymą?
Palyginti skirtingų bankų pasiūlymų sąlygas išties sudėtinga. Tad mes esame tam, kad nekiltų dvejonių, jog priėmėte patį geriausią sprendimą. Mes dirbame Jums,o ne bankui.

Ar Jūs esate finansų specialistas?
Paskola – tik vienas iš finansinių produktų. Ar žinote kiek ir kokių jų yra? Jūs manote, kad paskola, tai labiausiai Jums tinkantis produktas? Ar žinote, kad skirtingi bankai skirtingais pavadinimais siūlo identiškus, arba beveik identiškus produktus(suprantama, skirtingomis sąlygomis)?

Ar Jūs esate teisininkas?
Ar žinot, kad bankų sutartys dažniausiai esti labai ilgos ir pateikiamos sunkia, eiliniam klientui menkai suprantama teisine kalba. Taigi, norėdami pagreitinti paskolos gavimo procesą Jūs dažniausiai nepakankamai įsigilinat į sutarties esmę, ko pasekoje vėliau pakliūnat į keblią padėtį.

Ar Jums užteks kantrybės?
Pasitaiko, jog pasirenkame vieną ar kitą banko produktą vien todėl, kad pritrūkstame kantrybės rinktis ir lyginti. Žinoma po kurio laiko tenka labai apgailestauti, nes pasirodo buvo ir tinkamesnių sprendimų.

 Susisiekite su mumis
Vardas, pavardė*:
El. paštas*:
Telefonas:
Jūsų žinutė*:
 
Būsto paskolos skaičiuoklė (8-5) 247 76 46 Paskolos paraiška tai greita ir paprasta!


Naudinga