JG group paskolų brokeriai
Kontaktai  rašykite mums    tinklapio žemėlapis  
Uždaryti
 
 
 
 
 
Galvojate imti paskolą, bet neturite su kuo pasitarti?

Paskola

Paraiška paskolai gauti

Čia galite užpildyti paskolos paraiškos formą.
  • Tai greita ir paprasta
  • Operatyvus atsakymas
  • Pasiūlymai iš skirtingų bankų
  • Objektyvus finansinių galimybių įvertinimas

Sužinokite daugiau apie tai kodėl Jums naudinga kreiptis į mus >>>Apie paskolas


Perkant nekilnojamąjį turtą, rekonstruojant, statant būstą, vartojimo poreikiams tenkinti vis daugiau žmonių naudojasi galimybe gauti paskolą iš kredito įstaigų.

Egzistuoja įvairių rūšių paskolų:

Pagrindinės mūsų tarpininkavimo sritys - būsto paskolos (kreditai) bei kreditai kitiems poreikiams įkeičiant nekilnojamąjį turtą.

Būsto paskola (kreditas)

Jei galvojate įsigyti būstą, kredito įstaigos Jums siūlo būsto paskolą (kreditą). Kreditas suteikiamas gyventojui, gaunančiam nuolatines, oficialias pajamas. Skirtingi bankai siūlo skirtingas sąlygas būsto kreditui gauti.
Bankui yra įkeičiamas perkamas būstas arba turimas nekilnojamasis turtas. Kredito sumos ir užstato santykis priklauso nuo įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės ir nuo būsto statybos metų. Jei kreditas draudžiamas UAB „Būsto paskolų draudimas“ arba bankui įkeičiamas papildomas nekilnojamasis turtas, gali būti finansuojama iki 80 proc. įkeičiamo nekilnojamojo turto vertės. Kredito laikotarpis gali būti iki 40 metų.
Kreipiantis į banką dėl paskolos, galima pasirinkti kreditą su fiksuota arba kintama palūkanų norma. Fiksuotos palūkanos nustatomos tam tikram laikotarpiui. Kintamos palūkanos keičiasi kas 3, 6 ar 12 mėnesių, atsižvelgiant į Jūsų pasirinkto laikotarpio EURIBOR. Palūkanas sudaro bazinė palūkanų norma ir maržos procentas.
Kreditas gali būti grąžinamas anuiteto arba linijiniu metodu. Mokant linijiniu būdu, kreditas yra grąžinamas vienodomis įmokomis, o palūkanos mokamos už negrąžintą kredito sumą. Mokant anuiteto metodu, kreditas ir palūkanos mokamos lygiomis įmokomis kiekvieną mėnesį. Kredito grąžinimas gali būti atidėtas iki 3 metų.

Pateikiame keletą pavyzdžių:

1.Saugus būsto kreditas (paskola)

Šis kreditas užtikrina, kad net ir pablogėjus Jūsų finansinei padėčiai, netikėtai išaugus šeimos išlaidoms ar padidėjus būsto kredito palūkanoms, Jūs galėsite išlaikyti būstą bei saugiai ir laiku grąžinti kreditą. Siūloma keletas saugumo priemonių nuo įvairių su kredito grąžinimu susijusių grėsmių. Suteikiama galimybė keisti kredito valiutą, atidėti kredito grąžinimo pradžią iki 3 metų, keisti kredito grąžinimo grafiką.

2. Elastingas būsto kreditas (paskola)

Pasinaudoję elastingu būsto kreditu, per pirmuosius penkerius ar dešimt metų bankui už kreditą mokėsite net iki 30 proc. mažesnę sumą – taigi pirmaisiais metais galėsite kur kas daugiau lėšų skirti savo būstui įrengti. Elastingo būsto kredito grąžinimo laikotarpis – iki 30 metų. Iki 10 metų perpus mažesnės kredito grąžinimo įmokos. Suteikiama galimybė per kiekvienus 5 metus du mėnesius atidėti kredito grąžinimą. Naudojantis elastingu būsto kreditu, pirmuosius dešimt (ar penkerius) metus įmokos už kreditą nustatomos lygiomis dalimis tik nuo pusės suteiktos kredito sumos, o likusi kredito suma išdalijama lygiomis dalimis likusiam kredito laikotarpiui.


3. Kreditai (paskolos) būstui su kaupimu

Jūs galite apsidrausti investiciniu draudimu ir taip gauti finansinę naudą bei pasinaudoti draudimo apsaugomis. Sukaupę reikiamą pinigų sumą, galėsite iš anksto grąžinti kreditą bankui ir taip sumažinsite mokamų palūkanų sumą. Susigrąžinsite pajamų mokestį už draudimo įmokas pasinaudoję Valstybės teikiama mokesčių lengvata.

Kreditas kitiems poreikiams įkeičiant nekilnojamąjį turtą

Jei pageidaujate didesnės sumos, nei vartojimo kreditas ir turite nekilnojamojo turto, kurį galite įkeisti bankui, galite pasidomėti kreditu įkeičiant nekilnojamąjį turtą. Šio kredito laikotarpis gali būti iki 30 metų. Kreditą grąžinti galite linijiniu arba anuiteto metodu. Palūkanos, kaip ir būsto kreditui, gali būti fiksuotos ar kintamos.
Tai kreditas, už kurį įkeičiamas nekilnojamasis turtas: būstas arba žemės sklypas. Jei norite įsigyti labai brangų daiktą, žemės sklypą, seną butą, susiremontuoti namus, sumokėti už paslaugas ar turite kitų planų, pasinaudokite šiuo kreditu. Dažniausiai šį kreditą galite naudoti taip, kaip Jums norisi.

Vartojimo kreditas (paskola)

Vartojimo kreditas yra skirtas asmens vartojimo poreikiams patenkinti, neįkeičiant bankui nekilnojamojo turto. Vartojimo kredito paskirtis gali būti įvairi – atostogoms, kelionėms, buitinės technikos pirkimui, sumokėti už mokslą, padengti gydymo išlaidas, sumokėti pradinę būsto kredito įmoką. Kredito laikotarpis gali būti iki penkerių metų.

Atvirkštinis atpirkimo sandoris (RE-REPO)

Sudarius atvirkštinį atpirkimo sandorį galima pasiskolinti pinigų įkeičiant vertybinius popierius. Vertybinius popierius klientas parduoda bankui, o vėliau juos atperka. Palūkanos įskaičiuojamos į atpirkimo kainą ir sumokamos atpirkimo dieną.
Atvirkštinis atpirkimo sandoris – tai susitarimas, kuriuo klientas įsipareigoja pardavimo dieną perduoti bankui vertybinius popierius, o bankas įsipareigoja į kliento sąskaitą pervesti pardavimo kainą atitinkančią pinigų sumą. Atpirkimo dieną klientas be atskiro pranešimo įsipareigoja sumokėti bankui atpirkimo kainą, o bankas įsipareigoja perduoti vertybinius popierius kliento nuosavybėn.

Kredito (paskolos) limitas

Kredito (paskolos) limitas – tai leistinas neigiamas banko sąskaitos likutis. Paprastai kredito limitas yra suteikiamas kredito kortelės sąskaitai. Tai paprastas būdas pasiskolinti pinigų, kai jų reikia nedelsiant, nieko neįkeičiant bankui.

Paminėjome tik keletą paskolos rūšių iš rinkoje egzistuojančių paskolų įvairovės. Jei turite klausimų apie paskolas, maloniai prašome kreiptis į mūsų paskolų brokerius
 Susisiekite su mumis
Vardas, pavardė*:
El. paštas*:
Telefonas:
Jūsų žinutė*:
 
Būsto paskolos skaičiuoklė (8-5) 247 76 46 Paskolos paraiška tai greita ir paprasta!


Naudinga