JG group paskolų brokeriai
Kontaktai  rašykite mums    tinklapio žemėlapis  
Uždaryti
 
 
 
 
 
Ar tikrai Jūs turite laiko aplankyti visus bankus?

Žiniasklaida apie mus

etaplius.lt

2011-01-19

 Ko nepasako bankai

Skaityti toliau

Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija

2008-11-17

Prieš metus lengva ranka daliję paskolas būstui, šiandien šalies komerciniai bankai linkę rimtai pasvarstyti, ar išvis ją suteikti. Vidutinį darbo užmokestį gaunančiam žmogui gauti paskolą būstui šiuo metu - jokių prošvaisčių. Bankų finansinių ataskaitų duomenys rodo, kad būsto paskolų augimas lėtėja

Skaityti toliau

Verslo Banga

2008-11-17

Pastaruoju metu antraštės vis dažniau skelbia apie šalį krečiančią finansų krizę. Paskolų brokeriai, būdami nešališki, jaučia pareigą pristatyti visuomenei savo nuomonę apie rinkos pokyčius.

Skaityti toliau

Verslo Žinios

2008-04-15

Prisirišti neverta, apgalvoti būtina

Finansų specialistai pataria: pirmiausia dėl geresnių būsto paskolos sąlygų reikia derėtis savame banke, į kitą eiti tada, jei refinansavimo išlaidas atsveria sumažėjusios įmokos

Skaityti toliau

Veidas

2008-04-14

Būsto paskolų pasiūlymai skiriasi 250 tūkst. Lt

Didieji bankai griežtina paskolų suteikimo sąlygas, o mažesni kovoja dėl klientų pateikdami dosnių siūlymų.

Skaityti toliau

Delfi

2008-02-20

Daugėja paskolų refinansavimo atvejų

Paskolų brokerių bendrovė „JG Group“ pastebi didėjantį susidomėjimą paskolų refinansavimu. Jei 2006 m. dėl refinansavimo kreipdavosi vos keli klientai per mėnesį, tai pernai šis skaičius tapo keliasdešimt kartų didesnis.

Skaityti toliau

Verslo Žinios

2008-02-14

Paskolų brokeriai verčia bankus konkuruoti

Būstų paskolų brokeriai savo verslo kol kas pelningu nevadina, tačiau perspektyvų įžvelgia nemažai. Bankų atstovai mano, kad šis verslas plėsis, jei nuslūgus nekilnojamojo turto bumui tarpininkauti teikiant paskolas pradės nekilnojamojo turto agentūrų specialistai, ketvirtadienį rašo "Verslo žinios".

Skaityti toliau

Verslo Banga

2007-10-11

Paskolų brokeriai pristato pirmąjį tinklapį apie taupymą

Paskolų brokerių bendrovė "JG group" atnaujino savo interneto tinklalapį ir nuo šiol jame bus galima rasti ne tik infomaciją apie paskolų brokerius ir jų veiklą, bet bus apjungtos susijusių sričių aktualijos – paskolų, nekilnojamojo turto, bei naudingų patarimų ir pasiūlymų.

Skaityti toliau

Verslo žinios

2007-10-08

Paskolų pasiūlymai - ant vieno stalo

Paskolų brokerių paslaugos Lietuvoje populiarėja - "JG Group" planuoja, kad iki šių metų pabaigos per tarpininkus sudarytų sutarčių vertė viršys 120 mln. Lt. Bankininkai tarpininkų vaidmens nesureikšmina, esą patys jie gali pasiūlyti tai, ko brokeriai nežino.

Skaityti toliau

Naujieji Namai

2007-10-05

Geriausias sąlygas išsidėrės brokeriai

Brokerių tikslas – atsižvelgiant į kiekvieną konkrečią situaciją padėti iš bet kurio banko gauti paskolą geriausiomis sąlygomis.

Skaityti toliau

Jūsų Tarpininkas

2007-10-04

Būsto paskolų per tarpininkus išduodama dvigubai daugiau

Paskolų brokerių bendrovė "JG Group" planuoja, kad iki šių metų pabaigos per tarpininkus sudarytų sutarčių vertė viršys 120 mln. litų. Bendra kompanijai tarpininkaujant išduotų paskolų suma jau siekia 86 mln. litų.

Skaityti toliau
 Susisiekite su mumis
Vardas, pavardė*:
El. paštas*:
Telefonas:
Jūsų žinutė*:
 
Būsto paskolos skaičiuoklė (8-5) 247 76 46 Paskolos paraiška tai greita ir paprasta!


Naudinga